En çok tercih edilen marka olarak müşterilerinin hep yanında.

Türkiye madeni yağ ve kimyasallar pazarının lideri Petrol Ofisi, madeni yağ ve gres üretimini Derince – Kocaeli’de bulunan yılda toplam 140.000 ton üretim ve 50.000 ton hammadde depolama kapasitesine sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir. 350’den fazla ürünüyle otomotiv, sanayi, madencilik, tarım, nakliye ve inşaat ile denizcilik sektörlerinin her türlü madeni yağ ihtiyacına cevap veren Petrol Ofisi, üstün kaliteli ürünleri, gelişmiş lojistik ağı, güçlü altyapısı ve uzun yıllara dayanan operasyonel hizmet deneyimi sayesinde en çok tercih edilen marka olarak müşterilerinin hep yanında.

PETDER 2010-2019 yılları arası verilerine göre Petrol Ofisi, Türkiye madeni yağlar ve kimyasallar pazarında 2010’dan bu yana üstlendiği liderliğini yüzde 28,6’yı bulan pazar payı ile 10’uncu yılına taşımıştır.Sadece madeni yağlar pazarında da yüzde 27’yi aşan pazar payı ile pazar lideridir..

havacılık

Petrol Ofisi Madeni yağ ve gres ürünlerini; yurt geneline dağılmış Petrol Ofisi akaryakıt istasyonları, Maxima ve Maximus yağ değişim merkezleri ve yaygın distribütör ağı sayesinde 16 bine yakın noktada müşterileri ile buluşturmaktadır.

Petrol Ofisi olarak Türkiye pazarının yanı sıra başta Azerbaycan, Gürcistan, KKTC, Türkmenistan, Kosova, Irak, Bosna, Libya olmak üzere Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’ya 30’dan fazla ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz.