Teknolojimiz, başarımızın temel taşı olmuştur. Farklı kimyalarla, baz yağlarla ve dünyanın en iyi katkı maddesi üreticileriyle çalışmak, Molygraph’ta bir inovasyon kültürünü destekledi. Bu, müşterilere çözümler satmamızı, işlerine değer katmamızı ve danışmanlık bir yaklaşımla onlarla birlikte çalışmamızı sağlar.

Dünyanın en büyük Trafo yağı ve White oil üreticisi APAR ın ürün portföyü

Poweroil: Pearl L85/L110/M150/M250/H350/H500

Poweroil:Topaz L85/L110/M150/M250/H350/H500 ile Trafo Yağı Hyvolt-poweroil 60UX ürünlerin Dökme IBC Varil Teneke Ambalajları mevcuttur.

Endüstriyel Yağların Çeşitleri stoklarımızda mevcuttur.

Hidrolik Yağlar-Dişli Yağları (Mineral-Sentetik) Kompresör Yağları (Hava-Soğutma Kompresörleri) Erezyon Yağları

https://macrolube.com/chevron-texaco/

Dünya genelinde 16 Rafinerisi, 100 ülkede distribütörlük, 108 yıllık tecrübesi, 20.000 akaryakıt istasyonu, 60.000’den fazla çalışanı ve günlük 2.700.000 varil üretim kapasitesi ile dünyanın en büyük petrol, doğal gaz, enerji, kimya ve yağ üretici markalarından biridir.

Gulf Oil 1901 yılında, Texas Spindletop’ta kurulmuştur. Gulf Oil, dikey bütünleşik ticari faaliyetleriyle karakterize bir şirket olarak kurulduğu günden itibaren istikrarlı şekilde büyümesini devam ettirmiştir. Gulf Oil, her zaman ticari ve teknik yeniliklerin temel taşı olacak çalışmalara öncülük ederek, yeni ürün geliştirme ve pazarlama alanlarında gösterdiği faaliyetleri ile daima güçlü bir akaryakıt şirketi olmuştur. Gulf Oil’in ileriyi görerek attığı ilk adımlardan biri 1911’de ilk modern akaryakıt istasyonunu kurmasıdır. Su üstünde sondaj, katalitik kırma rafinerileri ve ilk sentetik yağ molekülünü bulması da diğer öncü hareketleri arasında yer almaktadır. Bu yenilikçi çalışmalar, şirketin büyümesinde esas olup, günümüzde de Gulf markasının temel taşı olmaya devam etmektedir.

MOLYKOTE ™ marka özel yağlayıcılar, yağlama ile ilgili zor problemlerinizi çözmek ve sürtünmeyi ve aşınmayı azaltarak enerji tasarrufu sağlamak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir.

Castrol OPTİMOL-TRİBOL Ürünleri Stoklarımız Mevcuttur.

LUBRATECH ve VERİLA ürnlerine ait Gres çeşitleri stoklarımız da mevcuttur

Spray Çeşitleri Stoklarımız da mevcuttur.