Endüstriyel Özel Yağlar
Endüstriyel uygulamalar için Smart Lubrication ™

Otonom işlevsellik, bağlantı, güvenlik ve sürdürülebilirlik için endüstrinin ihtiyaçları artıyor. MOLYKOTE®, dünya çapında ekipman tasarımcıları, OEM’ler ve bakım mühendisleri tarafından bilinen ve güvenilen Smart Lubrication ™ çözümleriyle bu ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olur.

MOLYKOTE® yüksek performanslı özel yağlayıcılar, en zorlu endüstriyel yağlama zorluklarınızı karşılamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Enerji tasarrufu için sürtünmeyi ve aşınmayı kontrol edin. Bakımı azaltmak için yağlama aralıklarını uzatın. Verimliliği korumak için ekipman güvenilirliğini artırın.

Çok çeşitli yüksek performanslı gresler, bileşikler, macunlar, yağlar ve sıvılar, dispersiyonlar ve sürtünme önleyici kaplamalara ek olarak, işbirlikçi problem çözme ve kapsamlı teknik destek için MOLYKOTE® ürününe güvenebilirsiniz.

Yeni bir ekipman mı tasarlıyorsunuz? Benzersiz bir yağlama sorunuyla mı karşı karşıyasınız? Endüstriyel uygulamalarınız için Smart Lubrication ™ çözümlerini bulmak için birlikte çalışalım.

Kullanımları
Sürtünmeyi ve aşınmayı kontrol edin
Nem ve korozyona karşı koruyun
Gürültü, titreşim, sertliği azaltın
Serbest hareketi kontrol edin
Doğru sıkma, tahribatsız sökme sağlayın
Erişilemeyen parçaları yağlayın
Yasal gereklilikleri karşılayın
Avantajları
70 yıldan fazla yağlama uzmanlığı ve yenilik
Yük, ortam, hız ve sıcaklık gereksinimlerinize uygun yağlayıcılar
Global işbirliği ve geliştirme desteği

Stok Listemiz

MOLYKOTE BR-2 PLUS 1 KG
MOLYKOTE LONGTERM 00 GREASE 5KG
MOLYKOTE DOW CORNING VACUM P. GRESI 50KG
MOLYKOTE L-0510 FM MULTI PURPOSE OIL 16,3KG