Lubratech Hakkında

Firmamızın sektöre başlangıcı 1996 yılında Aysat madeni yağlar ile gerçekleşmiştir. Ocak 2009 tarihinde Lubratech şirketi kurulmuş ve özelikle sanayi sektöründe üretim prosesinin devamı..

Lubratech Misyonu

Gelişen teknolojiyi takibi ile ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyeti ve marka değerini en üst seviyede tutarak, kalite ilkelerinden ödün vermeden hizmet sunmaktır.

Lubatech Vizyonu

Yurtiçi ve yurtdışında müşterilerin kalite beklentilerini karşılayan kaliteli nihai ürün üretim düzeyini üst seviyelere çıkararak, yurtiçinde büyümeye devam etmeyi, küresel yayılma vizyonuyla devamı..

LUBRATECH

ARGE MERKEZİ

Ar-Ge merkezi yüksek standartlara ulaşma ve yenilikçi çalışmalar için önemli bir birimdir. Ar-Ge ve yenilik yoluyla ülke ekonomisinin uluslararası düzeyde rekabet edilebilir bir yapıya kavuşturmak için Ar-Ge birikimine ve sistematik proje yönetimine sahip olmak son derece önemlidir. Yenilikçi fikirlere ihtiyaç duyulan bir zamanda Ar-Ge merkezleri kurularak yeni fikirler geliştirilmelidir.

LUBRATECH, 2018 yılında Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı Ar-Ge merkezi belgesini almıştır. Merkezimiz inovatif ürünler geliştirmek, Pazar ihtiyaçlarının ve beklentilerinin tespit edilerek, fayda, maliyet, performans iyileştirmeleriyle bilimsel olarak sonuca dönüştürülmesi amacıyla kurulmuştur.

Stok Listemiz

LUBRATECH CSX EP2 15KG
LUBRATECH LI COMP EP 2 VG 320 BLUE 15KG
LUBRATECH K.SULFANAT KOMP. GRES 5502 15KG
LUBRATECH LI. COMP. EP2 ULTRA MOLY HDM 15KG
LUBRATECH NAO 14 20L
LUBRATECH LITHIUM EP 2 15KG
LUBRATECH LITHIUM EP 2 180KG
LUBRATECH SLY 68
LUBRATECH GEAR HLS 90
LUBRATECH GREASE EP 1 180KG
LUBRATECH HYDRO S 46 180KG
LUBRATECH VERILA LITHIUM EP 3 180KG
LUBRATECH SLY 32 15KG