LUBRICANT CONSULT GmbH, neredeyse tüm endüstriyel uygulamalar ve imalat sektörleri için yüksek kaliteli gresler, yağlar, macunlar ve spreyler geliştiren, üreten ve dağıtan dünya çapında faaliyet gösteren bir yağlayıcı üreticisidir. “LUBCON®” ticari markası altında bilinen şirket 1980 yılında kurulmuş ve o günden bu yana dünya çapında geniş bir yan kuruluşlar ve satış temsilcileri ağı kurmuştur. Uzmanlık derecemiz, yüksek yenilik oranımız ve birinci sınıf ürünlerimiz, LUBCON markasının dünya pazarındaki artan başarısının sadece birkaç nedenidir.

Kalite yönetimi hammadde seçimi ile başlar

Yağlar, kıvam arttırıcılar ve katkı maddeleri gibi hammaddelerin kalitesi, dikkatli inceleme ve makbuz kontrolüyle sağlanır. Daha fazla işlem kurum içi laboratuvarımız tarafından onaylanmalıdır. Bu, dünya çapında ürünlerimizin sürekli kalite standartlarını garanti eder ve LUBCON yağlarının mükemmel performansının temelini oluşturur.

Yenilikçi ürünler için verimli teknolojiler

En son üretim teknolojilerinin ve personelimizin kalifikasyonunun birleşimi, kişiye özel, ekonomik ve ekolojik yağlayıcılarımızın üretimini mümkün kılmaktadır. Kalite Yönetim Sistemine uygun olarak faaliyet göstermekte ve çevre kaynaklarının korunması için DIN EN ISO 9001 ve 14001 uyarınca kalite ve çevre standartlarına uyulmasına büyük önem vermekteyiz. Ek olarak, LUBCON Avrupa ile REACH, RoHS, GOST, GOTS, GHS gibi uluslararası standart ve düzenlemelere uygundur. Bu, tüm üretim ve tedarik süreci boyunca güvenlik ve şeffaflık sağlar.

Doğru yağlayıcı seçiminden doğru uygulama ve depolamaya kadar müşteri odaklı hizmet

Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Yenilikçi ve müşteri odaklı organizasyon yapıları, departmanlar arasında mükemmel işbirliğine izin verir. Bu, kapsamlı ve kişiselleştirilmiş bir danışma, profesyonel bir hizmet ve anında sipariş süreci sağlar. Dünya çapında ağa bağlı nitelikli bir satış ekibi, ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak için müşteri ile sürekli bir ortaklık sürdürmektedir.

Yenilikçi ilerleme için araştırma ve geliştirme

Araştırmamızın önemli bir kısmı, çevre dostu olan ve bertaraf maliyetlerini en aza indiren, biyolojik olarak kolayca parçalanabilen yağlayıcılar gibi ekonomik ve ekolojik yağlayıcıların geliştirilmesini içermektedir. Sürekli bilimsel gelişim ve araştırma ve makine üreticileri ile yakın işbirliği, sürekli yenilik, araştırma ve geliştirme için kimyagerlerimize, mühendislerimize ve Ar-Ge ekibimize kapı açar. Bu, maksimum pazar ve müşteri gereksinimlerini karşılamamıza ve sürdürülebilirlik ve karlılık açısından ürünlerimizi, üretim süreçlerimizi ve iş akışlarımızı sürekli geliştirmemize yardımcı olur.