Klüber Lubrication

Yenilikçi tribolojik çözümler bizim tutkumuz! Küresel pazarlarda rekabet eden Almanya kökenli bir firma olarak, yerleşmiş tecrübe ve yenilik geleneğimiz ile müşterilerimize fayda sağlıyoruz. Öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerini sezmek, anlamak ve karşılamak!

Kanıtlanmış kalitemiz ve deneyimli uzman ekibimizle yüksek performanslı yağlayıcı ürünler sunarak günümüz gereksinimlerine hizmet veriyoruz.

Ürün Portföyümüz

Ürün portföyümüz, yağlar, gresler, pastalar, kaplamalar, vakslar ve korozyon koruyucular gibi tüm yağlayıcı türlerini içeriyor. Yağlarımızın pek çoğu özel uygulamalar için tescillidir. Örneğin Klüber Lubrication gıda ve ilaç endüstrisi için, dünya genelinde tedarik edilebilen ve ISO 21649’a göre sertifikalandırılmış H1 onaylı yağlayıcı çeşitlerimizden öneriyor.

Türkiye’deki partneriniz

Amacımız hizmet verdiğimiz endüstrilerin yüksek beklentilerini karşılayan, hatta ötesine geçen ürünler ve servisler geliştirmek.

Klüber’in yenilikçi yağlama programları, ekipmanlarınızı koruyan ve dayanıklılığını arttıran, bakım masraflarını azaltan yağlayıcı ürünler sayesinde hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Stok Listemiz

KLUBER PLEX BEM 41-132 400GR
KLUBER SYNTH 80KG
KLUBER ISOFLEX TOPAS L 32N 370GR
KLUBER MICROLUBE GL 261 1KG
KLUBER ISOFLEX NBU 15
KLUVER STABURAGS NBU 8 EP 1KG