MEROPA (ISO VG 68 / ISO VG 100 / ISO VG 150 / ISO VG 220 / ISO VG 320 / ISO VG 460 / ISO VG 680 / ISO VG 1000 / ISO VG 1700)

Yüksek kaliteli baz yağlar ve etkili sülfür-fosfor EP katkı paketleri ile hazırlanmış dişli yağlarıdır. Ağır yük altında ve şok koşullarında çalışan kapalı dişlilerde ve diğer ekipmanlarda aşınmayı en aza indirmek için üretilmiştir. İyi köpüklenme direnci sağlar ve sütün sudan ayrılma karakteristikleri vardır, bu yüzden su bulaşmasının tehlikeli olduğu devridaim sistemler için uygun yağdır. Çelik, bakır, bronz veya kadmiyum-nikel gibi rulman materyalleri ve dişliler için korozyon yapmaz. Dişli sistemler, zincir tahrikleri, zincir dişlileri, düz ve anti-friksiyon rulmanlar, kızak kılavuzları ve esnek kaplinler tipik uygulama alanlarıdır.

MEROPA (ISO VG 220 / ISO VG 320 / ISO VG 460 / ISO VG 680 / ISO VG 1000 / ISO VG 1700)

Yüksek kaliteli baz yağlar ve etkili sülfür-fosfor EP katkı paketleri ve molibdendi sülfit ile hazırlanmış dişli yağlarıdır. Ağır yük altında ve şok koşullarında çalışan kapalı dişlilerde ve diğer ekipmanlarda aşınmayı en aza indirmek için üretilmiştir. İyi köpüklenme direnci sağlar ve çelik, bakır, bronz veya kadmiyum-nikel gibi rulman materyalleri ve dişliler için korozyon yapmaz. Uzun hizmet ömrü sağlayan iyi oksidasyon ve ısı stabilitesi vardır.

MEROPA CS (ISO VG 150 / ISO VG 220 / ISO VG 320 / ISO VG 460)

EP, AW katkıları ve ağır çalışma şartları sırasında yüksek seviyeli koruma sağlayan korozyon önleyiciler ile hazırlanmış endüstriyel dişli yağlarıdır. Sudan ayrılma özellikleri çok iyidir ve demir içermeyen metallerle korozyon yapmaz. Endüstriyel dişlilerin bütün bölümlerinde kullanılabilir. Viskozitesine bağlı olarak düşük hızla çalışan büyük sistemler, yüksek hızla çalışan küçük kaplinler ve ağır yüklü büyük sistemler için tavsiye edilir.

MEROPA WM (ISO VG 100 / ISO VG 150 / ISO VG 220 / ISO VG 320 / ISO VG 460)

Bu yağlar yüksek “mikro pittings” koruması sağlaması için özellikle üretilmiştir. Yüksek kaliteli baz yağlar ve etkili sülfür-fosfor EP katkı paketleri ile hazırlanmış dişli yağlarıdır. Ağır yük altında ve şok koşullarında çalışan kapalı dişlilerde ve diğer ekipmanlarda aşınmayı en aza indirmek için üretilmiştir. Meropa WM 220 FZG Mikro Pittings Test ‘indeki (FVA.54/I-IV) 10 yük birimini geçtiği için “Yüksek GFT” olarak klasifiye edilmiştir.

PINNACLE EP (ISO VG 150 / ISO VG 220 / ISO VG 320 / ISO VG 460)

Seyyar ve endüstriyel ekipmanlar içeren birçok çeşit dişli uygulamaları için uygun sentetik yağlardır. Konvansiyonel yağların kullanılmasından dolayı hizmet ömrü kısa olan, zor şartlar altında çalışan ekipmanlar için bu yağ özellikle tavsiye edilir. Kapalı dişli kutuları, redüktörler, düz ve anti-friksiyon rulmanlar, esnek kaplinler, zincir tahrik dişlileri ve zincir dişlileri tipik uygulama alanlarıdır. Devridaim ve sprey yağlama sistemlerine uygulanabilir. Bu yağlar, sistemin içerisinde arta kalan mineral yağlar ile uyumludur.

PINNACLE WM (ISO VG 320)

Ağır yük, şok, artan sıcaklık ve su bulaşması gibi zor şartlar altında çalışan ekipmanlarda kullanılması için üretilmiş sentetik bazlı yüksek performanslı dişli yağlarıdır. Yüksek Mikro Pittings koruması için özel olarak üretilmiştir. Seyyar inşaat ekipmanları, açık alan ve yeraltı maden ekipmanları, çimento değirmenleri, silindir değirmenler, presler, kalburlar, ağır yük asansörleri, konveyörler, fırın arabaları, vinçler, makine aletleri ve denizcilik ekipmanları içinde bulunan dişliler için tavsiye edilir.

SYNLUBE CLP (ISO VG 150 / ISO VG 220 / ISO VG 320 / ISO VG 460 / ISO VG 680)

Zor uygulamalarda kullanılması için üretilmiş sentetik endüstriyel dişli yağıdır. Bu yağlar yırtılma dayanımına sahiptir ve ağır yırtılma streslerine maruz kaldıklarında bile ISO viskozite derecelerinde değişme olmaz. Konvansiyonel mineral yağlar ile uyumlu değillerdir. Zor çalışma şartlarından dolayı konvansiyonel mineral yağların yetersiz kaldığı her tip dişli ve rulmanların yağlanması için tavsiye edilir. Ayrıca LPG kompresörleri için kompresör yağı olarak da uygulanabilir.

SYNLUBE WS (ISO VG 150 / ISO VG 220 / ISO VG 320 / ISO VG 460 / ISO VG 680 / ISO VG 1000)

Synlube WS zor şartlar altında üstün performans gösteren sentetik endüstriyel dişli yağıdır. Suda çözülebilir polialkalin glikol bazlı oldukları için, üstün Mikro Pittings Koruması ve EP performansı sağlar. Ayrıca mükemmel ısı stabilitesi ve iyi korozyon koruması gösterir. Synlube WS, Synlube CLP ile uyumlu değildir. Bu ürün diğer mineral yağlar ile karışamaz ve üstün nitelikleri koruması için diğer poliglikol bazlı yağlar ile karıştırılmaması gereklidir.